Jaunumi

Izgudrojumu un inovāciju festivāls "MINOX Latgale 2023" Rēzeknē 5. augustā

Izgudrojumu un inovāciju festivāls "MINOX Latgale 2023" Rēzeknē 5. augustā

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne) 5. augustā no plkst. 11.00 līdz 15.00 notiks izgudrojumu un inovāciju festivāls “MINOX Latgale 2023”.

Lai veicinātu izgudrotājdarbību Latvijā, sekmētu izgudrojumu reālu ieviešanu dzīvē un tehniskās jaunrades izpausmi, aicinām ikvienu, kuram ir kāds izgudrojums vai jauninājums, pieteikties un piedalīties festivālā. Šajā izstādē apmeklētājiem paralēli izgudrojumiem būs iespēja iepazīties ar jaunākajām tehnoloģijām atsevišķās inovāciju nozarēs, kā arī kļūt par Rēzeknes pilsētas svētku dalībnieku.

Dalībai nav ne vecuma, ne arī citu ierobežojumu. Dalība festivālā ir bezmaksas. Pieteikumus var iesniegt līdz 31. jūlijam vietnē https://www.minox.lv/pieteikuma-veidlapa/ vai sūtīt uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Papildu informācija mājaslapā minox.lv .

 

 

Lasīts 815 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")