Jaunumi

VI Starptautiskais Ekonomikas Forums “ATVĒRTĀS INOVĀCIJAS: no indivīda radošuma līdz zinātnē balstītai inovatīvai ekonomikai” 21.-22. septembrī

VI Starptautiskais Ekonomikas Forums “ATVĒRTĀS INOVĀCIJAS: no indivīda radošuma līdz zinātnē balstītai inovatīvai ekonomikai” 21.-22. septembrī

VI Starptautiskais Ekonomikas Forums “ATVĒRTĀS INOVĀCIJAS: no indivīda radošuma līdz zinātnē balstītai inovatīvai ekonomikai” (OPEN INNOVATIONS: from the Creativity of the Individual to Science-Based Innovative Economy) norisināsies š.g. 21. un 22. septembrī Latvijas Zinātņu akadēmijā, Akadēmijas laukumā 1, Rīgā.

VI Starptautiskā Ekonomikas Foruma mērķis ir analizēt cilvēka radošuma lomu un starptautisko ekosistēmu potenciālu atvērtu inovāciju attīstībā, kā arī iepazīstināt ar pasaules labāko praksi un uz pierādījumiem balstītiem praktiskiem risinājumiem, lai sasniegtu augstāku labklājības līmeni mūsu globalizētajā sabiedrībā.

Tiks turpināta I, II, III, IV un V Ekonomikas Forumā sekmīgi iedibinātā prakse, ka Forums kalpo par platformu zinātnieku, uzņēmēju un politiķu pieredzes apmaiņai un sadarbībai, stimulējot ārvalstu un vietējo investīciju ienākšanu un inovatīvu tautsaimniecību ilgtermiņā. Iespēja iepazīties ar iepriekšējo forumu rezultātiem atrodama https://economicforum.lv. Foruma gaita un rezultāti tiks plaši atspoguļoti masu medijos un interneta izdevumos, kā arī plašākam skatītāju lokam būs iespēja Foruma gaitu vērot attālināti.

Programma

Informācijai:
Renārs Raubišķis
LZA EI projektu vadītājs
T. +371 20207092
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. | Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Lasīts 551 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")