Jaunumi

LZA ĀRKĀRTAS PILNSAPULCĒ - LZA PREZIDENTA, SENĀTA UN UZRAUDZĪBAS PADOMES VĒLĒŠANAS

LZA ĀRKĀRTAS PILNSAPULCĒ - LZA PREZIDENTA, SENĀTA UN UZRAUDZĪBAS PADOMES VĒLĒŠANAS

Ceturtdien, 8. oktobrī, plkst. 14.00 darbu sāks Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) ārkārtas pilnsapulce. Saskaņā ar LZA Statūtiem, šogad akadēmijas locekļiem ir pienācis laiks ievēlēt jaunu akadēmijas vadību – prezidentu, Senāta locekļus un Uzraudzības padomi. LZA amatpersonu pilnvaru laiks ir četri gadi, un to ievēlēšana katrā no amatiem ir pieļaujama ne vairāk kā divas reizes pēc kārtas. Pēdējās LZA amatpersonu vēlēšanas notika 2016. gadā, kad uz otru termiņu tika ievēlēts līdzšinējais LZA prezidents Ojārs Spārītis.

LZA ārkārtas pilnsapulci ievadīs ikgadējo LZA balvu laureātu sveikšana, kam sekos LZA prezidenta kandidātu programmatiskās uzrunas. Pilnsapulces darba kārtībā tradicionāli iekļauti arī LZA ģenerālsekretāra un LZA Uzraudzības padomes priekšsēdētāja ziņojumi par LZA darbību un tās novērtējums 2019. gadā.

!! ATGĀDINĀJUMS LZA LOCEKĻIEM !!

LZA prezidenta, LZA Senāta un Uzraudzības padomes vēlēšanās piedalās VISI LZA locekļi -  īstenie, goda, ārzemju un korespondētājlocekļi. Ņemot vērā joprojām nestabilo epidemioloģisko situāciju valstī, kā arī jebkurus citus apstākļus, kas kavētu klātienē piedalīties pilnsapulcē, aicinām LZA locekļus izmantot iepriekšēja balsojuma iespējas un ierasties darba laikā LZA augstceltnē Akadēmijas laukumā 1, 2. stāvā, 231. kabinetā līdz 8. oktobrim!

Uzziņas pa tālruni 67223931 (Alma Edžiņa). 

 Programma (pdf.)

Lasīts 1813 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")