Jaunumi

Sēdes “Covid-19 Latvijā. Pētniecība un prakse” ieraksts pieejams visiem interesentiem

Sēdes “Covid-19 Latvijā. Pētniecība un prakse” ieraksts pieejams visiem interesentiem

Š.g. 11. februārī Latvijas Zinātņu akadēmijas un Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) organizētajā sēdē “Covid-19 Latvijā. Pētniecība un prakse” Rīgas Stradiņa Universitātes un Latvijas Universitātes pētnieki prezentēja zinātniskos ieguvumus un praktiskos rezultātus valsts pētījumu programmas projekta “Covid-19 infekcijas klīniskās, bioķīmiskās, imūnģenētiskās paradigmas, un to korelācija ar sociāli demogrāfiskiem, etioloģiskiem, patoģenētiskiem, diagnostiskiem, terapeitiski un prognostiski nozīmīgiem vadlīnijās iekļaujamajiem faktoriem” ietvaros.

Sēdē piedalījās projekta vadītāja prof. LZA korespondētājlocekle Ludmila Vīksna, asoc. prof. LZA akadēmiķe Modra Murovska, doc. Oksana Koļesova, prof. LZA akadēmiķis Aivars Lejnieks, prof. Andrejs Šķesters, asoc. prof. Gunta Stūre, asoc. prof. Maija Radziņa, asoc. prof. Ardis Platkājis un asoc. prof. Aleksandrs Koļesovs.

Sēdē prezentēto tēmu loks, atziņas un praktiskā informācija ir noderīga medicīnas nozares profesionāļiem – ģimenes ārstiem, rezidentiem, studentiem, kā arī ikvienam interesentam, kas vēlas gūt papildu ieskatu Covid-19 pacientu diagnostikas, ārstēšanas un infekcijas slimības radīto seku mazināšanas aspektos. Sēdes ieraksts ir pieejams RAKUS YouTube kanālā: https://www.youtube.com/watch?v=g8hNSMbBVtM !

Lasīts 1138 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")