Jaunumi

Valsts emeritēto zinātnieku padome izsludina jaunu konkursu valsts emeritētā zinātnieka statusa piešķiršanai ar termiņu 2021. gada 28. maijs 

Valsts emeritēto zinātnieku padome izsludina jaunu konkursu valsts emeritētā zinātnieka statusa piešķiršanai ar termiņu 2021. gada 28. maijs 

Valsts emeritētā zinātnieka statusa pretendents vai institūcija, kas viņu ieteikusi, iesniedz padomē sekojošos dokumentus:

  1. Attiecīgās institūcijas lēmumu.
  2. Pretendenta dzīvesgaitas aprakstu (CV).
  3. Pretendenta zinātnisko darbu sarakstu, kurā atsevišķi norādītas zinātniskās monogrāfijas un raksti, kuri ir publicēti WoS vai Scopus referētos izdevumos.
  4. Pretendenta izstrādāto un publicēto mācību grāmatu un metodisko līdzekļu sarakstu.
  5. Pretendenta vadībā izstrādāto promocijas darbu sarakstu.
  6. Starptautisko projektu sarakstu, kuru izpildē pretendents ir piedalījies.Dokumentu oriģināli iesniedzami LZA Augstceltnē, saskaņojot iesniegšanas kārtību ar Valsts emeritēto zinātnieku padomes zinātnisko sekretāri Ligitu Āzenu (tel.: 29215144, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Paralēli dokumenti iesniedzami digitāli pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Ieteicējas institūcijas lēmums un pretendenta CV iesūtāmi parakstīti ar elektronisko parakstu, CV var tikt iesūtīts ar pretendenta ieskenēto parakstu.

Pretendenti, kuri ir iesnieguši dokumentus iepriekšējos uzsaukumos, var iesniegt, ja tas nepieciešams, papildu informāciju.

Visi dokumenti iesniedzami līdz 2021. gada 28. maijam!

Iesniegtie dokumenti tiks izvērtēti saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem Nr. 692 “Valsts emeritētā zinātnieka statusa piešķiršanas kārtība”.

Papildu informācija Latvijas Zinātņu akadēmijas mājaslapā sadaļas “Par LZA” apakšsadaļā “Emeritētie zinātnieki>Valsts emeritētie zinātnieki - padome, normatīvie akti"!

Lasīts 600 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")