Jaunumi

Latvijas Zinātnes padome izsludina fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu 2021. gada atklāto konkursu

Latvijas Zinātnes padome  izsludina fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu 2021. gada atklāto konkursu

Latvijas Zinātnes padome, pamatojoties uz Latvijas Republikas Ministru kabineta 2017. gada 12. decembra noteikumu Nr. 725 "Fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu izvērtēšana un finansējuma administrēšana" 9. punktu, izsludina Fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu 2021. gada atklāto konkursu.

Fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu mērķis ir radīt jaunas zināšanas un tehnoloģiskās atziņas visās zinātņu nozarēs. Konkursā var piedalīties Latvijas Republikas zinātniskās institūcijas, kas reģistrētas Zinātnisko institūciju reģistrā un atbilst pētniecības organizācijas statusam.

Konkursam pieejamais valsts budžeta finansējums ir 14 808 202 eiro.

Fundamentālo un lietišķo pētījumu projektu 2021. gada atklātā konkursa nolikums un tā pielikumi pieejami Latvijas Zinātnes padomes interneta vietnes www.lzp.gov.lv sadaļā "Projektu konkursi".

Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 2021. gada 6. septembris.

Pēc papildus informācijas lūdzam vērsties Latvijas Zinātnes padomē (Rīgā, Zigfrīda Annas Meierovica bulvārī 14, tālr. 67228421, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.).

Lasīts 2024 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")