Konkursi

LZA sadarbībā ar nodibinājumu „RTU Attīstības fonds” izsludina Edvīna Vedēja balvas konkursu

LZA sadarbībā ar nodibinājumu „RTU Attīstības fonds” izsludina Edvīna Vedēja balvas konkursu

Lai veicinātu un atbalstītu Latvijas jauno zinātnieku pētījumus organiskajā ķīmijā, Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) sadarbībā ar nodibinājumu „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” iedibina LZA ārzemju locekļa Edvīna Vedēja (1941-2017) vārdā nosaukto balvu un izsludina konkursu jaunajiem zinātņu doktoriem par izciliem sasniegumiem organiskajā ķīmijā. 

Vispārīgie noteikumi:

  • Balvu konkursam var pieteikties organiskās ķīmijas nozares zinātņu doktori, kuri aizstāvējuši savu promocijas darbu Latvijā pēdējo 5 gadu laikā.  
  • Konkursa kārtībā tiks piešķirta 1 balva 2000 EUR apmērā (pirms nodokļu nomaksas) no Edvīna Vedēja atraitnes Patricia Anderson dāvinājuma līdzekļiem. 
  • Personu, kurai konkursa kārtībā ir piešķirta balva, svinīgi apbalvo ar LZA goda rakstu LZA pavasara pilnsapulces laikā. 

Lai pieteiktos balvu konkursam, pretendentam jāiesniedz: 

  • promocijas darbs; 
  • publikācijas saistībā ar promocijas darbu; 
  • pretendenta CV; 
  • promocijas darba vadītāja rekomendācija.  

Pretendentiem jāaugšupielādē minētie dokumenti un jāaizpilda konkursa elektroniskā pieteikuma anketa nodibinājuma „Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds” mājas lapā www.fonds.rtu.lv sadaļā „Aktuālie konkursi” pie „Edvīna Vedēja balva” līdz 2022. gada 30. novembrim (ieskaitot). 

Ja kādu no failiem neizdodas augšupielādēt konkursa elektroniskā pieteikuma anketā, pretendentiem tie jāiesniedz līdz 2022. gada 30. novembrim, nosūtot tos uz RTU Attīstības fonda e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi „Edvīna Vedēja balvas konkursam” vai jānogādā uz RTU Attīstības fonda biroju, Paula Valdena iela 3, 236. kabinets, Rīga, LV-1048, ievietojot dokumentus slēgtā, aizlīmētā aploksnē ar norādi „Edvīna Vedēja balvas konkursam”. 

Konkursa nolikums [pdf].

Lasīts 998 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")