Projekti

STREAM

Erasmus+ KA2 Stratēģiskās partnerības inovācijas projekts jaunatnes jomā “STREAMpreneur”

Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūts uzsācis Erasmus+ KA2 Stratēģiskās partnerības inovācijas projektu jaunatnes jomā “STREAMpreneur” (Nr. 2020-2-DE04-KA205-019926). 

Projekta mērķis ir uzlabot jauniešu uzņēmējdarbības prasmes, veicināt inovācijas un ilgtspējīgus risinājumus reālajām dzīves problēmām, kas pastāv Eiropā un ārpus tās, ieviešot “STREAM uzņēmējdarbības” pieeju jaunatnes darbinieku un skolotāju vidū. Projekts ir cieši saistīts ar izglītības inovācijām.

Viens no galvenajiem projekta “STREAMpreneur” inovatīviem elementiem ir tradicionālās STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) pieejas papildināšana ar pētniecību (R - Research) un mākslu (A - Arts), kas nodrošinās plašāku mācīšanās pieredzi.

Projekta rezultātā tiks izstrādāta Metodika “STREAM uzņēmējdarbībai” un vadlīnijas STREAM integrācijai darbā ar jaunatni. Papildus tiks izstrādāta E-kursu platforma jaunatnes nākotnes izaugsmei un attīstībai. Projekta rezultātā pedagogi iegūs zināšanas un izglītības rīkus ikdienas darbam ar jaunatni.

STREAMpreneur projektu īsteno piecas partnervalstis – Latvija, Vācija, Kipra, Itālija un Dānija, īstenošanai plānoti 24 mēneši (01.12.2020.–30.11.2022.).

Informācija
Poļina Kolobova
zinātniskā sekretāre
Latvijas Zinātņu akadēmijas Ekonomikas institūts
Tel.: +371-20207092 E pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Akadēmijas laukums 1, Rīga, Latvija, LV-1050

 

We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")