Zinātņu Nodaļas

IZSLUDINĀTA OTRĀ LZA VITAUTA TAMUŽA VĀRDBALVA

Lai veicinātu un atbalstītu Latvijas jauno zinātnieku pētījumus mehānikā Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) izsludina kārtējo akadēmiķa Vitauta Tamuża vārdā nosaukto balvu. Balvu finansē LZA Fonds no akadēmiķa Vitauta Tamuża dāvinājuma līdzekļiem. Konkursā var piedalīties Latvijas augstskolu un zinātnisko institūtu jaunie zinātnieki (vecumā līdz 35 gadiem ieskaitot). Balva tiek piešķirta par izcilu zinātnisko darbu mehānikā (publikācija, publikāciju kopa, aizstāvēta zinātņu doktora disertācija, maģistra darbs). 

Kandidātus balvai var izvirzīt Latvijas Zinātņu akadēmijas nodaļas un akadēmijas locekļi, zinātnisko iestāžu padomes, universitāšu senāti, fakultāšu domes.

Balvas pretendentam jāiesniedz:

rekomendācijas vēstule;
iesniegums;
pretendenta Curriculum vitae (CV);
 konkursa darbs;
izvirzītāja vai pretendenta parakstīta iesniegtā darba (darbu) anotācija latviešu valodā, darba nosaukumu norādot arī angļu valodā.
 
Darbu iesniegšanas termiņš 2020. gada 30. oktobris. Materiāli jāiesniedz LZA Fizikas un tehnisko zinātņu nodaļā, Akadēmijas laukumā 1, Rīgā, LV-1050, 235. kabinetā. Tālrunis uzziņām: 67223633, epasts. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..
Lasīts 1295 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")