HSZN

LZA Humanitāro un sociālo zinātņu nodaļas sēde 26. oktobrī

LZA Humanitāro un sociālo zinātņu nodaļas sēde 26. oktobrī

Latvijas Zinātņu akadēmijas
Humanitāro un sociālo zinātņu nodaļas sēde
ceturtdien, 2023. gada 26. oktobrī, plkst. 15.00
Tiešsaistes sēde Zoom.

Darba kārtība

LZA locekļu vēlēšanām pieteikto kandidātu ziņojumu uzklausīšana:

1. Ārzemju locekļa kandidāta Luboša Šveca, Ph.D. (1988), ziņojums par sevi un savu zinātnisko darbību. Prāgas Kārļa Universitātes docents. Izvirza LZA īst.loc. V. Bērziņš, A. Vasks. 

2. Korespondētājlocekļa kandidātes (teoloģija un reliģiju pētniecība – 1 vakance, 1 kandidāts) Daces Balodes, Dr.phil. (2006), ziņojums par sevi un savu zinātnisko darbību. LU Senāta priekšsēdētāja, LU Teoloģijas fakultātes profesore. Izvirza LU Teoloģijas fakultātes dome. 

3. Korespondētājlocekļa kandidātes (politikas zinātne – 1 vakance, 1 kandidāts) Ivetas Reinholdes, Dr.sc.pol. (2003), ziņojums par sevi un savu zinātnisko darbību. LU Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas vadītāja, profesore. Izvirza LZA īst.loc. I. Druviete, B. Rivža.

4. HSZN priekšsēdētāja G. Zemīša ziņojums par goda locekļa kandidātu Aivaru Kārli Pētersonu (pulkvežleitnants, militārvēsturnieks). Izvirza LZA īst.loc. V. Bērziņš.

4. Citi jautājumi.

Sēdes ieraksts pieejams šeit

Informācija
Tel. 67225889, 26781545
e-pasts Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
HSZN zinātniskās sekretāres p.i. Vera Hohlova

Lasīts 245 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")