HSZN

Ministru kabineta Atzinības raksts piešķirts Kristiānai Ābelei

Ministru kabineta Atzinības raksts piešķirts Kristiānai Ābelei

Šodien, 14. novembrī, valdībā atbalstīts Ministru kabineta Apbalvošanas padomes priekšlikums un saskaņā ar Ministru kabineta (MK) 2010. gada 5. oktobra noteikumu Nr. 928 "Kārtība, kādā dibināmi valsts institūciju un pašvaldību apbalvojumi" 58. punktu piešķirti Ministru kabineta Atzinības raksti.

Par ieguldījumu Latvijas mākslas vēsturē un kultūrā Ministru kabineta Atzinības raksts piešķirts Latvijas Mākslas akadēmijas Mākslas vēstures institūta direktorei, Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) īstenajai loceklei Dr.art. Kristiānai Ābelei. Mākslas zinātņu doktores darbam piemīt augsta zinātniska un akadēmiska kvalitāte, kā arī ieinteresētība procesos, kas saistīti ar Latvijas sabiedrības un kultūras veidošanos un pastāvēšanu.

MK apbalvojumam Kristiānu Ābeli izvirzīja LZA Humanitāro un sociālo zinātņu nodaļa. 

Sveicam!

Ministru kabineta Atzinības rakstu pasniedz, lai izteiktu valdības atzinību privātpersonām par izciliem sasniegumiem tautsaimniecības, zinātnes, izglītības, veselības, vides aizsardzības, valsts pārvaldes, kultūras, sporta un valsts aizsardzības jomā. Ministru kabineta Atzinības rakstu Ministru kabinets nodibināja 1995. gada aprīlī.

Avots: Ministru kabineta Atzinības rakstus piešķir astoņiem izciliem izglītības un zinātnes darbiniekiem, IZM, 14/11/2023.

Lasīts 179 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")