HSZN

LU Akadēmiskās bibliotēkas direktore Venta Kocere saņem Polijas Ārlietu ministrijas apbalvojumu

LU Akadēmiskās bibliotēkas direktore Venta Kocere saņem Polijas Ārlietu ministrijas apbalvojumu

15. maijā Latvijas Universitātes Akadēmiskās bibliotēkas direktore Latvijas Zinātņu akadēmijas goda doktore Venta Kocere saņēma apbalvojumu “Bene Merito”.

LU Akadēmiskās bibliotēkas ierosinātie un organizētie projekti ir atbalstījuši Polijas un Latvijas attiecību paplašināšanu, zinātnisko un kultūras sakaru stiprināšanu, Polijas vēsturiskā mantojuma un mūsdienu sasniegumu popularizēšanu, Polijas vēstniecība Latvijā,

Šogad "Bene Merito" apbalvojumu saņēma arī raidījuma "Pasaules panorāma" vadītāja, LTV žurnāliste un ārzemju ziņu redaktore Ina Strazdiņa, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzeja vadītāja Inese Baranovska, uzņēmējs un fotogrāfs Alfrēds Platacis, Jezuītu ordeņa tēvs, Mārupes draudzes "Ave Maria" un Rīgas Sv. Terēzes no Bērna Jēzus draudzes prāvests Tadeušs Cešļaks, kā arī žurnāliste Elita Veidemane un Rīgas Tehniskās universitātes studiju prorektora vietnieks starptautiskajā darbā profesors Igors Tipāns.

Apbalvojumu pasniedz, lai atzīmētu nopelnus Polijas popularizēšanā starptautiskajā arēnā. Goda zīme dibināta 2009. gadā un to piešķir Polijas ārlietu ministrs pateicībā par nopelniem Polijas un Latvijas sadarbības veicināšanā.

Avots: LU Akadēmiskā bibliotēka, 15.05.2024.

443696917 758444196443325 2534608820550013439 n

Lasīts 131 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")