LMZN

Izsludināts Zemkopības ministrijas konkurss “Sējējs 2022”

Zemkopības ministrija (ZM) aicina pieteikt lauku saimniekus un uzņēmējus, jaunos zemniekus, pārtikas ražotājus kā arī ģimenes laukos pieteikties konkursam “Sējējs 2022”. Izvirzīt pretendentus konkursam aicinātas ne tikai pašvaldības, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas, bet arī lauku attīstības konsultanti u.c. Konkursa dalībniekus šogad vērtēs deviņās nominācijās, kā arī tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Šogad konkurss “Sējējs” notiek 29. reizi.

Dalībnieki konkursā “Sējējs 2022” tiks vērtēti šādās nominācijās:

  1. „Gada lauku saimniecība”;
  2. „Gada uzņēmums pārtikas ražošanā”;
  3. „Ģimene lauku sētā”;
  4. „Jaunais veiksmīgais zemnieks”;
  5. „Gada veiksmīgākā kopdarbība”;
  6. „Bioloģiskā lauku saimniecība”;
  7. „Gada LEADER projekts vietējā rīcības grupā”;
  8. „Rītdienas sējējs – mazpulka dalībnieks;
  9. „Zinātne praksē un inovācijas”.
  10. “Par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā”.

Pieteikumi dalībai šajās nominācijās līdz 20. maijam jānosūta elektroniski uz e-pasta adresēm Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs) vai Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. (Lauku atbalsta dienests) ar norādi vēstules mērķī “Sējējs 2022”. Nominācijā „Rītdienas sējējs – mazpulks” pieteikumus nosūta uz e-pasta adresi e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz 20. maijam. Savukārt nominācijā “Zinātne praksē un inovācijas” iesniedz Latvijas Lauksaimniecības un meža zinātņu akadēmijā (LLMZA), Rīgā, Akadēmijas laukumā 1, 204. kabinetā, vai nosūta uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. 20. maijam.

Konkursā “Sējējs 2022” sešpadsmito gadu tiks pasniegta balva par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā. Pretendentus šai balvai var izvirzīt ZM un tās padotībā esošās iestādes, lauksaimnieku un pārtikas ražotāju nevalstiskās organizācijas un LLMZA. Pieteikt pretendentus balvai par mūža ieguldījumu lauksaimniecībā (rakstisks pieteikums brīvā formā) var ZM Preses un sabiedrisko attiecību nodaļā līdz 2021. gada 14. maijam.

Konkursa laureāti saņems Gada balvu “Sējējs” (bronzas statuja), diplomu un naudas balvu, tiks apbalvoti arī veicināšanas balvu saņēmēji. Konkursa dalībniekus godinās konkursa noslēguma pasākumā 2022. gada rudenī.

Zemkopības ministrijas rīkojums „Par konkursa “Sējējs 2022” dalībnieku vērtēšanas Komisijām” pievienots šeit. Konkursa nolikums pievienots šeit.

Ar informācija par konkursu var iepazīties tīmekļvietnē www.sejejs.lv

Lasīts 804 reizes
We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")