Aktualitātes

Sadarbības projektu konkurss ar Ungārijas Zinātņu akadēmiju

Ungārijas Zinātņu akadēmija sadarbības līguma ietvaros ar Latvijas Zinātņu akadēmiju (LZA) izsludina divpusējās mobilitātes programmas projektu pieteikumu konkursu 2023.-2025. gadam. Projekti ir paredzēti, lai uzlabotu sadarbību starp Latvijas un Ungārijas zinātniskajām institūcijām, stimulētu jaunu zinātnieku un studentu iesaistīšanos zinātnē un lai nodibinātu kontaktus nākotnes projektiem. Projektu konkursam var pieteikties no jebkuras zinātnes sfēras. Projektu ilgums - 3 gadi.

Projekta pieteikumu iesūtīt līdz 30. septembrim pa pastu, adresējot to LZA Starptautiskajai daļai (Akadēmijas laukums 1, Rīga, LV-1050, Latvija), vai nosūtot to uz e-pastu:   Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  !

Divpusējās mobilitātes programmas projekti neparedz akadēmiju līdzfinansējumu, bet akadēmijas finansiāli nodrošina zinātnieku uzturēšanos Ungārijā (apmaksā viesnīcas izdevumus un līgumā paredzēto dienas naudu) atbilstoši vizītes darba programmai. Zinātniekam pašam jārisina starptautiskā transporta biļešu samaksas jautājums. LZA nodrošina partnerakadēmiju nominēto zinātnieku uzturēšanos Latvijā un saskaņo zinātnisko programmu. Vieszinātnieki, kas ierodas LZA sadarbības līgumu ietvaros, galvenokārt tiek izmitināti Akadēmijas viesu istabās.

Pieteikuma forma

Nolikums ungāru valodā

We use cookies
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies")